Açık kestane şeklindeki saç rengi son dönemlerde beylikdüzü escort en popüler saç renkleri arasında yer alıyor. Dünya üzerinde bir çok kadın doğal görünümlü olan bu açık kestane saç rengine saçlarını boyuyor. Her ne kadar çok popüler bir renk olsa ve bir çok kişide çok hoş bir görünüme sebep olsa da bu renk her cilt yapısına ve cilt renk tonuna yakışmaz. Peki açık kestane saç rengi kime yakışır şimdi buna bir göz atalım.

Açık kestane rengi kızıl gibi yapması zor olan bir saç rengi olmadığından dolayı genellikle bir çok bayana yakışır. Esmer kumral ve sarışın yapıdaki tüm bayanlara yakışan bir renktir. Bir çok kişi tarafından bilinen açık renk tenli kadınlara kestane saç rengi daha çok yakışır ibaresi ise tamamen yanlıştır. Bu nedenle eğer açık bir ten rengine sahipseniz bu açık kestane saç renginden uzak durmalısınız.

Açık kestane saç rengi kime yakışır sorusuna yönelik düz saç tarzlarını da örnek olarak verebiliriz. Ayrıca koyu ten renginde düz saça açık kestane saç rengi oldukça güzel bir uyum yakalayacaktır.

Bir cevap yazın